Large 3 Bed Art Deco Apartment In Camberwell

  • 100 m²
  • 3 sypialni
  • 1 łazienka

Tusk Gallery znajduje się maksymalnie 5 min piechotą od Large 3 Bed Art Deco Apartment In Camberwell Melbourne, natomiast St Mark's Anglican Church znajduje się w pobliżu. Obiekt położony jest 9 km od dworca kolejowego Flinders Street i w malej odległości od przystanku autobusowego Camberwell Central/Station Street.

Large 3 Bed Art Deco Apartment In Camberwell dysponuje patio z klimatyzacją, zapewniając najwyższy komfort. Zaletą apartamentu jest obecność suszarki do włosów i ręczników w łazience.

Goście obiektu noclegowego mogą korzystać z udogodnień do samodzielnego przygotowywania posiłków, takich jak czajnik elektryczny, lodówka i przybory kuchenne.

Dawny Dom Cooków leży w około 7 km. Około 15 min autem od apartamentu znajduje się Boisko krykietowe w Melbourne.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Large 3 Bed Art Deco Apartment In Camberwell Melbourne
Convenient 2-Bed Hawthorn Stay
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Convenient 2-Bed Hawthorn Stay

7.0
Dobry 1 opinia
494 m od nieruchomości
Convenient Located 1 Bedroom Apartment In Hawthorn
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Convenient Located 1 Bedroom Apartment In Hawthorn

7.5
Dobry 21 opinii
532 m od nieruchomości
Light-Filled, Stylish Living In Diverse Hawthorn
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Light-Filled, Stylish Living In Diverse Hawthorn

8.3
Bardzo dobry 13 opinii
1.3 km od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Essendon Fields
    26 km

    Stacje kolejowe

    South Yarra Train Station
    6 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi
    • Wi-Fi w pokojach

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Patio
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 10:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Large 3 Bed Art Deco Apartment In Camberwell akceptuje zwierzęta?
      Niestety Large 3 Bed Art Deco Apartment In Camberwell nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w Large 3 Bed Art Deco Apartment In Camberwell jest kuchnia?
      W Large 3 Bed Art Deco Apartment In Camberwell goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i przyborami kuchennymi.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Essendon Fields
    26 km

    Stacje kolejowe

    South Yarra Train Station
    6 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Large 3 Bed Art Deco Apartment In Camberwell Melbourne

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij